Strona Główna · Forum · Galeria · Linki · Mapa · Jedzonko · Noclegi · Współpracujemy z ... · Nowe Komentarze Październik 20 2019 22:14:29
Nawigacja
Zalesie Górne i Okolice
Chojnowski Park Krajobrazowy
Jak do nas dojechać
Szlaki turystyczne
Forum
Galeria
Linki
Artykuły
Przydatne informacje
Szkoły
Przedszkola
Apteki i Ośrodek Zdrowia
Policja
Parafia
Poczta
Biblioteka
Organizacje
Koło Gospodyń Podmiejskich
Jedzonko
Noclegi
Usługi
Nasi przedstawiciele
Sołtys i Rada Sołecka
Nasi Radni
Rada Miejska w Piasecznie
Pomocnik
Kontakt
Download
Szukaj
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
INSTALACJE ELEKTRYCZ...
Msza Św. Polowa w Le...
Kursy krawieckie w Z...
INSTALACJE TELETECHN...
MONTAŻ ANTEN SATELIT...
Oriflame - Zostań Ko...
Znaleziono psa, brąz...
Szycie w ramach proj...
SZCZENIAKI rasy GOŃC...
Oddam kocięta
Najciekawsze Tematy
Ciąg skojarzeń Za... [145]
Internet w Zalesiu [131]
Pizza w Zalesiu [107]
Proboszcz - Bufon... [87]
ks. proboszcz-Krz... [75]
Skandal z drogami... [74]
Motocykliści wiej... [73]
Przedstawiamy się :) [66]
Szkoła podstawowa... [53]
KS Hubertus ... !!! [50]
Zdjęcia z naszej galerii
Kontakt

admin(ać)zalesie-gorne.eu
Zobacz Temat
Zalesie Górne - Forum mieszkańców Zalesia Górnego | O ZALESIU, CZYLI O NAS | O nas
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: brakuje nam serisu sprzatajacego
jarekba
Użytkownik

Data rejestracji: 21.11.06
Dodane dnia 21-11-2006 13:33
niestety jest u nas doscyc brudno, szcegolnie w lasach. jezdze duzo rowerem i czasem natykam sie na dziwne miejsca, pelne gor smieci.
potrzeba nam wiecej miejsc gdzie mozna pozbyc sie smieci, szcegolnie przyjezdni. pozdro

jar
brak brak brak brak brak Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: PRZEDSTAWIAMY SIE :)
Lara
Użytkownik

Miejscowość: Zalesie Górne
Data rejestracji: 21.11.06
Dodane dnia 22-11-2006 22:42
Czesc, witam na forum smiley szkoda, ze "stare" forum .pl zniklo, tyle ciekawych tematow juz tam poruszylismy i wielu nas sie tam uzbieralo. Panie Adminie - nie da sie tego forum reaktywowac? smiley

A mnie mozna w Zalesiu rozpoznac po tym, ze nie jezdze (chyba, ze na rowerze albo zima na biegoweczkach) a spaceruje, biegam i to zawsze w psim towarzystwie - jarekaba smiley. Zapraszam wszystkich na psie spacery smiley Milego wieczorka.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Veronka
Użytkownik

Miejscowość: Zalesie Grn
Data rejestracji: 23.11.06
Dodane dnia 23-11-2006 16:23
Veronka...w Zalesiu praktycznie od urodzenia (z małą przerwą na 100licę-fuuuj) smiley
sogan
Użytkownik

Miejscowość: ZG
Data rejestracji: 03.11.06
Dodane dnia 23-11-2006 17:11
Lara smiley juz mialam Cie szukac na Dogomanii.

A ja mieszkam w ZG troche ponad 6 lat. Razem ze mna mieszka moj maz smiley, dwie coreczki i dwa sporawe psy. Psy czasem widac ponad plotem - nasz dom jest tuz przed Stara Chata, po drugiej stronie ulicy.
Ostatnio najczesciej prowadze wozek smiley z mlodsza coreczka.

pullinek
Użytkownik

Data rejestracji: 07.12.06
Dodane dnia 07-12-2006 12:26
Witam smiley

Mam na imię Ewa, pisywałam nieco na starym forum, cieszę się że wróciło, coć z innym adresem.
Mam 25 lat (prawie) smiley mieszkam w Zalesiu ponad 2 lata. W majątku posiadam 2 letnią córkę, lekko wyeksploatowanwego codziennymi dojazdami do pracy w Warszawie.
Śmigam czerwoną małą wiekową Toyotką, nie ma się czym chwalić, chociaż planuję nabyć drogą kupna odrobinę luksusu.
Zawodowo zajmuję się lataniem ponad chmurami.
Udzielam się także i wtrącam swoje 3 grosze na forach GW ale pod nickiem myniek1 z resztą rozpoznaję tu znajome nicki z forum Piaseczna (pozdrowionka dla Rabeny i Kuranta78).

Mrs Kiss Kiss Bang Bang
Kenaj
Użytkownik

Miejscowość: Wólka Kozodawska
Data rejestracji: 14.12.06
Dodane dnia 15-12-2006 20:23
Imię: Jaś3k
Zamieszkanie: Strefa O (Osiedle), Wólka Kozodawska
Parafia: Jazgarzew
Status: AIS (Alien i Szpion)
Poglądy: słuszne
Wzrost: niezbyt
---
Pojazd: wirtualny pociąg 7.02 oraz zielona koza (standardowa, scentrowane koła 24", hamulec tylni torpedo, przedni nie działa, dynamo na kopa, amortyzujący kapeć, zestaw dźwiękowy "niedokręcone błotniki", przystosowana do zimowej jazdy po Zalesiu oraz do gry w berka podczas Hubertusa)

Laboremus capitecum!
kasiia
Użytkownik

Miejscowość: Ustanów
Data rejestracji: 16.12.06
Dodane dnia 16-12-2006 10:19
Witam nazywam sie KASIA i mieszkam w sąsiedztwie czyli Ustanowie smiley
mam 12 lat chodze do szkoły podst (niedługo gimnazujm) w zalesiu
co jeszcze o sobie......... niewiem.......

Kasia smiley gg 8125776
jarbor15
Użytkownik

Miejscowość: zalesie gorne
Data rejestracji: 10.04.07
Dodane dnia 10-04-2007 20:05
a moze bysmy sie wszyscy kiedys spotkali i pogadali o starych polakach smiley
mik_ela
Użytkownik

Miejscowość: Kielce
Data rejestracji: 22.04.07
Dodane dnia 22-04-2007 11:18
Witam. Mam na imię Elżbieta. Mieszkam w Kielcach i znalazłam pracę w Zalesiu. Pomóżcie mi znaleźć pokój do wynajęcia. Tel. 880 816 486.
czarek
Użytkownik

Data rejestracji: 24.06.07
Dodane dnia 25-06-2007 22:00
Czesc mam na imie Czarek przemykam sie czarna Yamaha fazer 600 i od niedawna mieszkam jedna noga w Zalesiu. Motocyklowe pozdrowienie dla wszystkich forumowiczow
Szara Kala
Użytkownik

Miejscowość: Wólka Kozodawska
Data rejestracji: 22.09.07
Dodane dnia 22-09-2007 17:37
Wiatm wszystkich. Wprawdzie jestem ślązaczką, ale ubóstwiam zalesie. Jest to dla mnie niebo, kraina bez smutków. Uwielbiam tam przebywać. Mam na imię Kala, a właściwie karolina. Mam 15 lat i kocham spokój. smiley

Jestem szczęśliwa. AZPR
Autor RE: Przedstawiamy się :)
maria
Użytkownik

Data rejestracji: 30.10.07
Dodane dnia 30-10-2007 17:02
Napisałam komentarz o proboszczu, a się nie przedstawiłam.

Pamiętam, jak się sprowadziliśmy do Zalesia (1992r) wszyscy wtedy wszystkich znali, wszystko o wszystkich wiedzieli, o nas też wiedzieli (nawet więcej niż my samismiley) Teraz jak wpadam czasami (bo mieszkam znów w mieście) to nikogo nie poznaję na ulicach, a całe dzieciństwo i młodość tu spędziłam

Więc nazywam się Marysia, w Zalesiu jest jeszcze mój Tato i brat najmłodszy w domu rodzinnym, a reszta się już powyprowadzała. Ale wierzę, że tam jeszcze kiedyś wrócę. Tam moje serce zostało, tam Mama moja na granicy z Ustanówkiem.

Wrócę, na stówę smiley
www.rodzicpoludzku.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
pepesza
Użytkownik

Miejscowość: Piaseczno
Data rejestracji: 16.11.07
Dodane dnia 16-11-2007 10:33
Witam wszystkich. Na imię mam Piotr i z Zalesiem związany jestem emocjonalnie, ponieważ jestem absolwentem Szkoły Podstawowej za czasów kiedy dyr. była p. KROC (pozdrawiam serdecznie), wychowawczynią p. Buśko (gorąco pozdrawiam). Obecnie mieszkam w Piasecznie, ale dosyć często przejeżdżam przez Zalesie Górne. Pozdrawiam wszystkich miłośników Zalesia.
Fickus
Użytkownik

Miejscowość: Wólka Kozydająca
Data rejestracji: 05.11.06
Dodane dnia 18-12-2007 12:31
Dzieńdobrywieczór!
Jestem Fickus
Mieszkam za burtą, na Wólce lecz czuję się Zalesianinem. Tu się wychowałem (od 1978roku) po wyjeździe moich starszych z koszmarnej warszafki
W miejscu gdzie mieszkam rosła kukurydza...
Nie za bardzo wyobrażam sobie miszkać gdzie indziej więc pobudowałem dom "w kukurydzy".
Lubię przestrzeń (góry, najlepiej z góry) oraz dużo lasu.
Po pracy, która służy mi wyłącznie po to by żyć często zaszywam się w domu z Rodzinką. Ponieważ rodzinka wyrosła mi na domatorów muszę ich wyciągać w teren. Uprawiam różne dziwaczne (niektórzy mówia, że niebezpieczne) sporty i nie lubie oglądać meczy piłkarskich.
Żona jedna, dzieci sztuk dwie.
Jak niektórzy zauważyli być może uwielbiam wrzucać kij w mrowisko. Myślę jednak że poza tym jestem nie groźny.
- Kij w mrowisko wrzucam by dowiedzieć się jacy na prawdę ludzie mieszkają wokół. Bez wrzucania kija, większość jest jak szara masa, która odwracając wzrok zaszywa się na swoim.
Staram się chodzić piechotą choć nie mam w tym większego wsparcia wśród najbliższych.
Mam jeden główny problem: lubię spotkania towarzyskie a tu okazuje sie że LUDZIE NIE MAJĄ CZASU!!!
Moje motto życiowe: Pracujesz żeby żyć czy żyjesz aby pracować?...
--Olu zatem, (jeden post powyżej) namówże męża Zalesianina aby trochę pożył i wpadnijcie na kawkęsmiley

Fickus
Martin
Użytkownik

Data rejestracji: 16.12.07
Dodane dnia 18-12-2007 20:28
Marcin z Piaseczna wita wszystkich sąsiadów z Zalesia oraz okolic. Zaglądam do Waszego serwisu z sentymentu do Zalesia smiley

p.s. szczególne pozdrowienia dla Dekera smiley

Martin
www.powiat-piaseczynski.info
http://www.powiat-piaseczynski.info Wyślij Prywatną Wiadomość
wyzyk
Moderator

Data rejestracji: 27.10.06
Dodane dnia 18-12-2007 21:43
Ty Deker, nawet w Piasecznie o Tobie słyszeli smiley
Deker
Użytkownik

Data rejestracji: 27.10.06
Dodane dnia 19-12-2007 13:04
wyzyk napisał/a:

Oj tam nawet w Piasecznie, ja na całym świecie znany jestem - ot, sława... smiley

Pozdrawiam
Deker

ps. kawał:

Do fabryki FSO w latach 80-tych na wizytację przyjeżdża prezydent USA Ronald Roeagan - pierwsze co zrobił po wejściu to spytał pracującą załogę o pracownika Maliniaka. Usłyszał odpowiedź gdzie go może znaleźć i udał się w wybranym kierunku. Podszedł do niego i przywitał się jakby to był jego największy kolega. Po wizytacji jeszcze raz podszedł do Maliniaka - pożegnał się i odleciał do stanów. Po miesiącu do tej samej fabryki przyjeżdża prezydent ZSRR Michaił Gorbatschow i sytuacja się powtarza. Prezydent rozpił się z Maliniakiem, nawet specjalnie przywiezioną na tą okazję wodką. Szef fabryki podchodzi na następny dzień do Maliniaka i pyta:
-Skąd wy takich ludzi znacie?
Na to Maliniak odpowiada:
-A jeździło się trochę po świecie...
-Ale papieża to wy chyba osobiście towarzyszu Maliniak nie znacie?
-Jak to nie? Karol? Toć to mój najlepszy przyjaciel z czasów młodosci! Jak szef chce to pojedziemy do Watykanu i na własne oczy szef zobaczy jak pozdrawiam z papieżem pielgrzymów.
Założyli się o tysiąc dolarów, że Maliniak tego nie zrobi. Wybrali się następnie do Watykanu służbowym samolotem dyrektora fabryki - stoją na placu św. Piotra i Maliniak mówi:
-To szef niech tu poczeka, a ja idę pozdrawiać pielgrzymów.
Po chwili ku ogromnemu zaskoczeniu szefa, Maliniak stoi z Papieżem na balkonie bazyliki watykańskiej i pozdrawia pielgrzymów - nie minęło pół minuty jak szef zasłabł. Maliniak szybko dobiegł do szefa, cuci go. Gdy ten odzyskał przytomność Maliniak mówi:
-Już wszystko dobrze - nie musi mi szef dawać tych pieniędzy, z resztą mam ich tyle, że nie potrzebuję.
Szef doszedł do siebie i mówi:
-To nie o to chodzi... Przed chwilą stanęła koło mnie grupka Arabów i jeden z nich spytał: "Co to za facet w białym stoi koło Maliniaka?"
Martin
Użytkownik

Data rejestracji: 16.12.07
Dodane dnia 19-12-2007 21:02
wyzyk napisał/a:

Zna go cała "fabryka" w której pracuję i nie tylko! Oj znany jest i co najważniejsze lubiany smiley

POZDRAWIAM

Martin
www.powiat-piaseczynski.info
Edytowane przez Martin dnia 19-12-2007 21:03
http://www.powiat-piaseczynski.info Wyślij Prywatną Wiadomość
ZP
Użytkownik

Data rejestracji: 19.12.07
Dodane dnia 20-12-2007 11:15
To jeszcze ja się przedstawię. Na imię mam Zrinka, mieszkam w Zalesiu prawie od roku. Pracuję w Wawie, więc codziennie przechodzę ze świata leśnego spokoju do świata betonowego rozgardiaszu. Znacie to, prawda?
Na forum jestem dopiero od kilku chwil, więc powoli zaczynam zapoznawanie się z wami.
Tak przy okazji, czy spędza ktoś Sylwestra w Zalesiu? Możnaby zrobić spacer z pochodniami w nocy czy coś innego wspólnie...
Serdecznie wszystkich pozdrawiam,
z.
Autor RE: Szacuneczek dla sąsiadów
majster
Użytkownik

Data rejestracji: 21.12.07
Dodane dnia 21-12-2007 11:08
yooo...

Mam na imię Waldek i mieszkam w Piasecznie.
Bardzo ucieszyłem się że mieszkańcy Zalesia założyli Forum.

Ja znam się trochę na informatyce i "sieciarstwie"
I dlatego mogę pomóc.

Wiem że nie wszędzie jest Neostrada TP.
A życie bez netu i telefonu jest mało komfortowe.
I dlatego chętnie podzielę się wiedzą "pro publico bono"

W Zalesiu bywam często...
Rower.
Samochodem na parking a dalej rowerem.
Proszę nie spuszczać powietrza z kół, nie zdejmować wycieraczek i nie pisać BRUDAS...
Będę grzeczny...

trochę o sobie

Waldemar Podgórski
www.mobile-invent.net
Edytowane przez majster dnia 16-03-2010 15:47
waldemar.podgorski@wp.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Prognoza dla Zalesia
Zaproszenia
Zaloguj
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

mtfzalesie
20/06/2019 20:35
w oklicy Wzgorz zginal 11.06.19 stary czarny kot slepy na oko-nagroda. tel.886217379

faldam7
09/05/2019 19:38
Znajomi szukają domu do wynajęcia w okolicach ZG. W dobrym standardzie tj. nie "ala Gierek" :-) dzwoń do Darka 882941211 lub Asi 600331313

ania123
13/11/2018 14:38
Grabienie lisci, wycinka drzew, porzadkowanie terenow, ukladanie kostki brukowej 889948656 lub 662376520. Drewno kominkowe

ania123
13/11/2018 14:36
Szukam pracy jako niania. Odbiore dziecko z przedszkola lub szkoly i zaopiekuje sie do czasu powrotu rodzicow z pracy. 668 807 561

ania i milosz
31/08/2018 16:33
na chodniku wzdluz Jesionowej znaleziona karta maestercard Revolut na osobe o inicjalach S.P. Czeka bezpiecznie na wlasciciela.

dominkom
23/07/2018 09:32
poszukuję osoby,która naprawi mój laptop asus

gagat
30/06/2018 21:34
Dziś między 9-18.00 zaginął biszkoptowy, pulchny labrador. Znalazcę prosimy o tel. na nr 604338183

papuga12
16/06/2018 17:25
Sprzedam fotelik Maxi-Cosi samochodowy waga dziecka 15 do 36kg. tel 501 081 962

Topek
07/01/2018 21:37
Piesek się znalazł. Dziękujemy fantastycznej rodzinie z ul. Młodych Wilcząt, która się szczeniakiem Bubu zaopiekowała!

Topek
07/01/2018 13:29
Zaginą szczeniaczek, suczka, kundelek. Ma 3-miesiące. Wabi się Bubu. Kolor bezowy, ogonek ciemniejszyJeśli ktoś coś wie proszę o kontakt 605083548

Henryk
04/01/2018 17:09
co się dzieje z pocztą w Zalesiu od miesiąca nie docierają żadne listy i przesyłki

Ewa
16/10/2017 04:05
Szukam "złotej rączki" do zabezpieczenia przed zimą dachu cieknącego w 1 miejscu. Naprawa na wiosnę. 606 39 63 63

Zbieg
27/09/2017 09:13
Szukam kogoś od układania kostki bruk., ale chodzi o nieduże (kilka m2) wyrównanie....

chmielu
10/09/2017 19:14
Mojej żonie zginął w lesie za Zalesiem rower, zwykły, marketowy ale bardzo lubiany przez właścicielkę. Czarno-niebieski z koszykiem z przodu, z napisem ENDURO na ramie

Nabuzowany
02/07/2017 22:57
Dopiero "Winny Garaż" w Dobieszu. Naprawdę polecam

Archiwum