Strona Główna · Forum · Galeria · Linki · Mapa · Jedzonko · Noclegi · Współpracujemy z ... · Nowe Komentarze Październik 20 2019 21:40:21
Nawigacja
Zalesie Górne i Okolice
Chojnowski Park Krajobrazowy
Jak do nas dojechać
Szlaki turystyczne
Forum
Galeria
Linki
Artykuły
Przydatne informacje
Szkoły
Przedszkola
Apteki i Ośrodek Zdrowia
Policja
Parafia
Poczta
Biblioteka
Organizacje
Koło Gospodyń Podmiejskich
Jedzonko
Noclegi
Usługi
Nasi przedstawiciele
Sołtys i Rada Sołecka
Nasi Radni
Rada Miejska w Piasecznie
Pomocnik
Kontakt
Download
Szukaj
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
INSTALACJE ELEKTRYCZ...
Msza Św. Polowa w Le...
Kursy krawieckie w Z...
INSTALACJE TELETECHN...
MONTAŻ ANTEN SATELIT...
Oriflame - Zostań Ko...
Znaleziono psa, brąz...
Szycie w ramach proj...
SZCZENIAKI rasy GOŃC...
Oddam kocięta
Najciekawsze Tematy
Ciąg skojarzeń Za... [145]
Internet w Zalesiu [131]
Pizza w Zalesiu [107]
Proboszcz - Bufon... [87]
ks. proboszcz-Krz... [75]
Skandal z drogami... [74]
Motocykliści wiej... [73]
Przedstawiamy się :) [66]
Szkoła podstawowa... [53]
KS Hubertus ... !!! [50]
Zdjęcia z naszej galerii
Kontakt

admin(ać)zalesie-gorne.eu
Zobacz Temat
Zalesie Górne - Forum mieszkańców Zalesia Górnego | O ZALESIU, CZYLI O NAS | O nas
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Autor RE: KS Hubertus ... !!!
wyzyk
Moderator

Data rejestracji: 27.10.06
Dodane dnia 12-01-2007 09:47
Sprawa o której wspomina romek podobno dotyczy kawałka terenu zalesiańskiego bazaru.

Czy to prawda że GS procesuje się z S"P"ZG o zasiedzenie?

Jeżeli tak jest i sąd nie oddalił wniosku GS w związku z tym że nie ma ciągłości SPZG z S"P"ZG to oznacza że ciągłość jest i tym samym... S"P"ZG może się starać o odzyskaniekilka hektarów w Zalesiu. Tylko czy warto?

Nie mam zdania. Szkoda tylko że to wszystko jest takie TAJNE smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
tomek
Administrator

Miejscowość: Zalesie Górne
Dodane dnia 13-01-2007 04:09
Po trzech tygodniach problemów i zawiłości formalnych wszystko z KS Hubertus wydaje się wychodzić na prostą miejmy nadzieję z korzyścią dla możliwości szybszego rozwoju Klubu. Bardziej konkretne informacje niebawem.

Kura_Konus
Użytkownik

Miejscowość: Zalesie, a w zasadzie Wólka
Data rejestracji: 30.10.06
Dodane dnia 13-01-2007 22:27
Prezes Stanisław Szczyciński powrócił.... Miejmy nadzieje, że to już koniec kryzysu...

Non cogita sed labora!
Fickus
Użytkownik

Miejscowość: Wólka Kozydająca
Data rejestracji: 05.11.06
Dodane dnia 18-01-2007 20:58
Słuchajcie KS Hubertus ma nowe "wcielenie". Wspierajmy starego nowego Prezesa Stanisława. Bez naszego wsparcia klub będzie martwy.
Budżet klubu zależy bezpośrednio od łaskawości panujących, a ci mają teraz swoje problemy... Może ktoś jest zorientowany w tej sprawie...

Fickus
Marcin
Użytkownik

Dodane dnia 19-01-2007 08:40
Co znaczy nowe wcielenie??
Czy jest już poza "Sprzyjacielami" ZG??
Kura_Konus
Użytkownik

Miejscowość: Zalesie, a w zasadzie Wólka
Data rejestracji: 30.10.06
Dodane dnia 19-01-2007 21:35
chyba nie....

Non cogita sed labora!
JAMES BOND
Użytkownik

Miejscowość: zalesie górne
Data rejestracji: 23.02.07
Dodane dnia 23-02-2007 16:06
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
donosiciel
Użytkownik

Data rejestracji: 14.02.07
Dodane dnia 24-02-2007 07:51
SPZG odpuszcza! NARESZCIE!

Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego (SPZG) podjął decyzję o oddzieleniu powołanego w kwietniu 2005 roku Klubu Sportowego HUBERTUS od struktur Stowarzyszenia, celem ułatwienia bieżącej działalności Klubu.

W wyniku tego, Klub Sportowy HUBERTUS, nie zmieniając swojej nazwy ani znaku graficznego został zarejestrowany jako stowarzyszenie nieprowadzące działalności gospodarczej. Prezesem Klubu pozostaje Stanisław Szczyciński, którego społeczne zaangażowanie w rozwój Klubu godne jest podziwu.

Tym samym informujemy, że SPZG podpisało z KS HUBERTUS umowę użyczenia boiska położonego w Zalesiu Górnym, działając za zgodą Urzędu Gminy Piaseczno, co przewiduje obowiązująca od stycznia 2006 umowa użyczenia tego terenu Stowarzyszeniu przez Gminę.

Informacja pochodzi z innej strony smiley

Uprzejmie doniosłem co powyżej napisane.

Ufaj i kontroluj... naszą władzę i radnych
donosiciel
Użytkownik

Data rejestracji: 14.02.07
Dodane dnia 30-03-2007 19:17
Jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnych obrad, przewodniczący sprowokował dyskusję na temat przydatności klubu Hubertus, twierdził, że działalność klubu jest zbędna

Nie jestem w stanie zrozumieć powyższego!

Czyli oddać Hubertusa w ręce Dyrektora Szkoły Podstawowej!?

Czy Pan Przewodniczący nie widzi w jakim stanie jest Szkoła!?
Brak mi słów. Pan Przew chyba nie wie co mówi. Może jest jakiś racjonalny powód takiej wypowiedzi.

Uprzejmie doniosłem co powyżej napisane.

Ufaj i kontroluj... naszą władzę i radnych
kolaborator
Użytkownik

Miejscowość: zalesie gorne
Data rejestracji: 14.05.07
Dodane dnia 18-05-2007 18:20
smiley Witam ,pragnę dodać że jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę , zachłanność i krótkowzroczność naszych samorządowcównie zna granic , niktórzy siedzą tam już zbyt długo .pieniśdze są tylko trzeba je przesunąć z koorki uzależnień i problemówalkocholowych na cele sportowe a śa to naprawde duże pieniądze i mogłyby sie przydać właśnie Hubertusowi , bo jak co roku komsja od uzależnień obudzi się w czerwcu i będzie szukała chętnych na kolonie , bo trzeba wydać pieniądze żeby je móc jakoś rozpisać , bo na sesjach dla radnych nie można tego przejeść , gdyż jest tego zbyt dużo ,a swoją drogą ta komisja od uzależnień to też jest" fajne rzecz " pieniądze na pomoc dla rodzin patologicznych i potrzebujących dzielą miedzy sibie niby trzeżwi wybrańcy narodu jakie są to sumy w naszym powiecie nie można się nigdzie dowiedzieć -może p.Swat by powiedzia łcoś konstruktywnego na tan temat , a są to naprawde duże pieniądze pozdrawiam smiley

kolaborator
wyzyk
Moderator

Dodane dnia 16-11-2007 18:34
W związku z kolejną nie uzgodnioną oraz nie przekazaną rodzicom i opiekunom zmianą terminów treningów piłki nożnej (grupa młodsza) kilkoro dzieci zostało w dniu dzisiejszym (16/11/2007) pozostawioncych bez opieki na terenie NIEOŚWIETLONEGO, ogólnie dostępnego i przez nikogo nie chronionego placu szkolnego!

1. Dlaczego, pomimo posiadania danych rodziców, żaden z trenerów ani nikt z zarządu KS nie raczył powiadomić rodziców o potrzebie wcześniejszego odebrania dziecka?

2. Dlaczego trener widząc co się dzieje postanowił pozostawić dzieci o bez opieki (warto zauważyć że był to listopadowy wieczór)?

3. Kto w takim przypadku jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo dzieci do lat 10?

smileysmileysmiley
Aldona
Administrator

Miejscowość: Jesowka
Data rejestracji: 13.03.07
Dodane dnia 16-11-2007 22:57
Dokladnie ten sam, ktory nie potrafi zadbac o bezpieczenstwo dzieci podczas treningu. We wrzesniu pisalam o skopaniu mojej corki na treningu pilkarskim przez dwoch 8 letnich czlonkow klubu. Bynajmniej nie chodzilo mi o skopanie jej podczas gry! Chlopcy stali w kolejce do jakiegos cwiczenia a poniewaz ona byla przed nimi, mniejsza, slabsza, baba - postanowili pokazac jej kto tu rzadzi... i bynamniej nie byl to trener. on nawet tego nie zauwazyl.
Cos tu jest nie tak!
Chcemy tego klubu, placimy skladki moze nie wielkie, ale zawsze a odpowiedzialnych nie ma.
Za to ja już wiem skąd biorą się kibole. Taki sport. Taka kultura - pilkarska.
a swoja drogą ciekawe kto bylby odpowiedzialny gdyby ktores z dzieci pozostawionych na boisku wpadlo pod samochod?
prezes
Użytkownik

Data rejestracji: 03.12.07
Dodane dnia 03-12-2007 00:21
wyzyk napisał/a:
W związku z kolejną nie uzgodnioną oraz nie przekazaną rodzicom i opiekunom zmianą terminów treningów piłki nożnej (grupa młodsza) kilkoro dzieci zostało w dniu dzisiejszym (16/11/2007) pozostawioncych bez opieki na terenie NIEOŚWIETLONEGO, ogólnie dostępnego i przez nikogo nie chronionego placu szkolnego!

1. Dlaczego, pomimo posiadania danych rodziców, żaden z trenerów ani nikt z zarządu KS nie raczył powiadomić rodziców o potrzebie wcześniejszego odebrania dziecka?

2. Dlaczego trener widząc co się dzieje postanowił pozostawić dzieci o bez opieki (warto zauważyć że był to listopadowy wieczór)?

3. Kto w takim przypadku jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo dzieci do lat 10?

smileysmileysmiley

Piotrze,
Rzadko tu bywam. Czasu mało. Przeczytałem jednak Twoją relację ze zdarzenia po treningu i parę słów napisać muszę. Obawiam się, że tego typu wiadomości mogą wytworzyć mylny obraz tego co dzieje się w Klubie Hubertus. Że paru nieodpowiedzialnych ludzi naraża dzieci na niebezpieczeństwo i tyle.
Sprawa nie jest taka oczywista. Godziny treningów zmienione zostały w celu stworzenia dzieciom lepszych warunków do treningu. Chętnych do gry jest tak dużo, że należało zwiększyć ilość grup, zatrudnić dodatkowych trenerów, tak aby mieli większą szansę na skuteczną pracę. Tak aby nie zdarzały się takie przypadki jakie opisuje Aldona.
Informacja o nowych godzinach treningu została przekazana tydzień wcześniej, nie wiem więc czemu nie dotarła do Ciebie.
Wciąż pracujemy nad usprawnieniem organizacji i udrożnieniem kanałów informacyjnych.
Zdajesz sobie sprawę z tego, że nie jest to zadanie łatwe. Brakuje nam w Zarządzie Klubu osoby spełniającej funkcję Trenera Koordynatora.
Wiesz przecież że w przypływie chęci działania społecznego zadeklarowałeś się że takiej funkcji możesz się podjąć, jednakże przy pierwszej sprawie do załatwienia rychło okazało się że brakuje Ci czasu i wycofałeś swoją deklarację udzielania się w Klubie. Przyjąłem to ze zrozumieniem i sam zaniedbując swoje zawodowe zajęcia, z pomocą paru ludzi dobrej woli ciągnę klubowy wózek.
Znasz więc podstawową przyczynę dla której nie wszystko w Klubie działa jak w zegarku. Jest to brak ludzi gotowych do konstruktywnego działania. Sporo jest za to takich którzy potrafią znakomicie narzekać.
Podtrzymuję zaproszenie do włączenia się w działalność społeczną na rzecz Klubu. Może pomożesz w organizacji Turnieju Mikołajkowego 8 i 9 grudnia?

prezes
Edytowane przez prezes dnia 03-12-2007 00:30
Andzia
Użytkownik

Data rejestracji: 11.11.06
Dodane dnia 03-12-2007 08:43
Nie chodzi o wytworzenie mylnego obrazu, ale o zwrócenie uwagi na nieprawidłowości by w przyszłosci ich unikać:

- nie powinno się zmieniać w ciągu roku raz ustalonych terminów treningów. Istnieją również inne kółka zainteresowań (szkoła muzyczna, basen, plastyka itp., itd.) na które dzieci uczęszczają, których godziny często zostały właśnie dopasowane do godzin treningów.

- niezupełną prawdą jest to, że zminy zostały podyktowane tylko chęcią polepszenia warunków treningowych. Bliżej prawdy jest fakt, że trener młodszych dzieci nie dysponował czasem w środę, stąd zajęcia przesunięte zostały na wtorek. Godziny zajęć piątkowych zostały zmienione bez uwzględnienia faktu, ze niktóre dzieci chodzą na zajęcia do szkoły muzycznej "Maestro" do godz. 16.30 (trening po zmianie zaczyna się o 16)...

- i najważniejsze:
nie wiem czy można uznać za skuteczne i odpowiedzialne przekazanie wiadomości siedmioletnim dzieciom o koniecznosci ich odebrania o godzinę wcześniej i niezainteresowanie się co dzieci robią po treningu przez godzinę czekając na rodziców lub opiekunów...
Po to są nr telefonów i maile podane w formularzach zgłoszeń by w takich sytuacjach z nich korzystać.

To, że ktoś działa społecznie, nie zwalnia go od obowiązku zachowania pewnych standardów zachowań.

Trenerzy są opłacani...

Jeszcze słówko o odwracaniu kota ogonem: Jeżeli sprawę traktuje się poważnie, lepiej odmówić działania społecznego, jeśli się wie, że nie będzie się mogło działać na 100% niż robić to nie do końca odpowiedzialnie.

P.S. Treningi są super, dzieci wybiegane i zadowolone. Jeszcze odrobina zrozumienia dla rodziców i już wszyscy będą bić brawo
Edytowane przez Andzia dnia 03-12-2007 08:45
prezes
Użytkownik

Data rejestracji: 03.12.07
Dodane dnia 03-12-2007 10:36
Na brawach specjalnie mi nie zależy. Mam ich dość gdzie indziej.
Dziękuję za dobre rady. Jeśli dobrze zrozumiałem, to powinienem 100% swojego czasu poświęcić klubowi, żeby rodzice byli zadowoleni.
Uwaga o standardach zachowań też jest cennym pouczeniem za które dziękuję.
Dalej: zajęcia w środę odbywają się tak jak się odbywały, a wtorkowe zajęcia prowadzi nowy trener.
I jeszcze jedno: obecność zawodnika w systemie klubowym wiąże się z opłacaniem miesięcznych składek członkowskich. Od rodziców zawodnika którzy zgłaszają zastrzeżenia nie wpłynęła na konto Klubu żadna składka.
Bez komentarza.

prezes
tomek
Administrator

Dodane dnia 03-12-2007 13:17
prezes napisał/a:
Jeśli dobrze zrozumiałem, to powinienem 100% swojego czasu poświęcić klubowi, żeby rodzice byli zadowoleni.

Kategorycznie nie zgadzam się. Jak przestaniesz grać, to ... sam nie wiem co, ale coś Ci zrobię!!
Andzia
Użytkownik

Data rejestracji: 11.11.06
Dodane dnia 03-12-2007 14:25
Z brawami to taka przenośnia.
Chodziło o to, żeby jedni byli zadowoleni a drudzy mieli satysfakcję z dobrze spełnionej misji. Bo chyba o to w tym wszystkim chodzi...

Nie 100% czasu dla klubu tylko czas dla klubu na 100%...

Zajęcia w środę są dla dzieci starszych, grupa dzieci młodszych, która ma nowego trenera przeniesiona została ze środy na wtorek, bo trener w środę nie dysponuje czasem...

Składki za wrzesień, październik, listopad zostały wpłacone w gotówce. Wystarczy pamiętać o wystawieniu KP.
wyzyk
Moderator

Dodane dnia 03-12-2007 15:27
taaa, powyższa dyskusja nie dała mi niestety odpowiedzi na żadne z zadanych pytań.

Natomiast zauważyłem, że teraz trener po treningu, zanim wyjdzie ze szkoły upewnia się że wszystkie dzieciaki są pod opieką dorosłych.

dziękuję za interwencję.
teltates
Użytkownik

Miejscowość: Zalesie - Nowinki
Data rejestracji: 16.06.08
Dodane dnia 04-09-2008 20:42
Kochani współmieszkańcy!
Proszę oświećcie mnie kto lub co jest powodem skandalicznego stanu terenu który niegdyś zwany był boiskiem szkolnym natomiast od pewnego czasu jest terenem składowania drewna i spożywania alkocholu i to pod czójnym okiem policji oraz przesiadującej w drewnianej chatce agencji ochrony!!!!???
To jest jakaś masakra!!!!!!!! katastrofa!!!!!! Do czasu kiedy było to zupełnie otware boisko szkolne było tam o niebo lepiej!!!! teraz pomijając fakt że boisko do piłki jest ok cała reszta woła o pomstę do nieba!!!!!!
kto za to odpowiada!? ludzie czy wy nie widzicie że to jest krok od tragedii!!?? Ja wiem że monobajkowcy są dobrzy i jak jeden z drugim spadnie ze sterty desek i wbije sobie w dupę gwoździa lub drzazgę to ryzyko prezesa!!!!!! Ale ja tam się boję zostawić wśród tej sterty desek i śmieci, w towarzystwie nachlanych mord i kompletnie niczym nie zainteresowanych ochroniaży, moje dzieci bo jaką mam gwarancję że zaraz nie zawali się na niego ta konstrukcja, jakiś pijak nie rzuci w niego butelką a ochroniaż jadący jak szaleniec go nie przejedzie!!!!?!???
Proszę dajcie mi kontakt do właściciela lub zarządcy tego terenu!!!!! Ja składam zawaiadmomienie do BHP, PIHu, Prokuratora, Kuratorium!!!!!

SKALNDAL!!!!!!! LUDZIE OTWÓRZCIEW OCZY!!!!! ZAREAGUJCIE!!!!!! JA TEJ SPRAWY NIE ZOSTAWIĘ I WY TEŻ NIE ZOSTAWCIE!!!!!!! JAK NIC NIE ZROBIMY TO DOJDZIE TAM DO JAKIEJŚ TRAGEDII!!

wyzyk
Moderator

Dodane dnia 06-09-2008 09:57
Namairy na organizację zawiadującą tym terenem znajdziesz tutaj:

http://www.zalesie-gorne.eu/weblinks.php?cat_id=2&weblink_id=42

Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Skocz do Forum:
Prognoza dla Zalesia
Zaproszenia
Zaloguj
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

mtfzalesie
20/06/2019 20:35
w oklicy Wzgorz zginal 11.06.19 stary czarny kot slepy na oko-nagroda. tel.886217379

faldam7
09/05/2019 19:38
Znajomi szukają domu do wynajęcia w okolicach ZG. W dobrym standardzie tj. nie "ala Gierek" :-) dzwoń do Darka 882941211 lub Asi 600331313

ania123
13/11/2018 14:38
Grabienie lisci, wycinka drzew, porzadkowanie terenow, ukladanie kostki brukowej 889948656 lub 662376520. Drewno kominkowe

ania123
13/11/2018 14:36
Szukam pracy jako niania. Odbiore dziecko z przedszkola lub szkoly i zaopiekuje sie do czasu powrotu rodzicow z pracy. 668 807 561

ania i milosz
31/08/2018 16:33
na chodniku wzdluz Jesionowej znaleziona karta maestercard Revolut na osobe o inicjalach S.P. Czeka bezpiecznie na wlasciciela.

dominkom
23/07/2018 09:32
poszukuję osoby,która naprawi mój laptop asus

gagat
30/06/2018 21:34
Dziś między 9-18.00 zaginął biszkoptowy, pulchny labrador. Znalazcę prosimy o tel. na nr 604338183

papuga12
16/06/2018 17:25
Sprzedam fotelik Maxi-Cosi samochodowy waga dziecka 15 do 36kg. tel 501 081 962

Topek
07/01/2018 21:37
Piesek się znalazł. Dziękujemy fantastycznej rodzinie z ul. Młodych Wilcząt, która się szczeniakiem Bubu zaopiekowała!

Topek
07/01/2018 13:29
Zaginą szczeniaczek, suczka, kundelek. Ma 3-miesiące. Wabi się Bubu. Kolor bezowy, ogonek ciemniejszyJeśli ktoś coś wie proszę o kontakt 605083548

Henryk
04/01/2018 17:09
co się dzieje z pocztą w Zalesiu od miesiąca nie docierają żadne listy i przesyłki

Ewa
16/10/2017 04:05
Szukam "złotej rączki" do zabezpieczenia przed zimą dachu cieknącego w 1 miejscu. Naprawa na wiosnę. 606 39 63 63

Zbieg
27/09/2017 09:13
Szukam kogoś od układania kostki bruk., ale chodzi o nieduże (kilka m2) wyrównanie....

chmielu
10/09/2017 19:14
Mojej żonie zginął w lesie za Zalesiem rower, zwykły, marketowy ale bardzo lubiany przez właścicielkę. Czarno-niebieski z koszykiem z przodu, z napisem ENDURO na ramie

Nabuzowany
02/07/2017 22:57
Dopiero "Winny Garaż" w Dobieszu. Naprawdę polecam

Archiwum