Strona Główna · Forum · Galeria · Linki · Mapa · Jedzonko · Noclegi · Współpracujemy z ... · Nowe Komentarze Październik 17 2017 13:34:11
Nawigacja
Zalesie Górne i Okolice
Chojnowski Park Krajobrazowy
Jak do nas dojechać
Szlaki turystyczne
Forum
Galeria
Linki
Artykuły
Przydatne informacje
Szkoły
Przedszkola
Apteki i Ośrodek Zdrowia
Policja
Parafia
Poczta
Biblioteka
Organizacje
Koło Gospodyń Podmiejskich
Jedzonko
Noclegi
Usługi
Nasi przedstawiciele
Sołtys i Rada Sołecka
Nasi Radni
Rada Miejska w Piasecznie
Pomocnik
Kontakt
Download
Szukaj
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Opieka nad dziećmi d...
Zabrano rower
Msza Św. Polowa w Le...
szczeniaki-suczki ra...
SZCZENIAKI rasy GOŃC...
XVII Jarmark Hubertu...
KS Hubertus ... !!!
CrossFit
Projektowanie ogrodó...
Pomoc domowa w Zales...
Najciekawsze Tematy
Ciąg skojarzeń Za... [145]
Internet w Zalesiu [131]
Pizza w Zalesiu [107]
Proboszcz - Bufon... [87]
ks. proboszcz-Krz... [75]
Skandal z drogami... [74]
Motocykliści wiej... [73]
Przedstawiamy się :) [66]
Szkoła podstawowa... [53]
KS Hubertus ... !!! [50]
Zdjęcia z naszej galerii
Kontakt

admin(ać)zalesie-gorne.eu
Zobacz Temat
Zalesie Górne - Forum mieszkańców Zalesia Górnego | O ZALESIU, CZYLI O NAS | O nas
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Autor Pizza w Zalesiu
korczak
Użytkownik

Miejscowość: Zalesie Górne
Data rejestracji: 01.11.06
Dodane dnia 01-09-2009 13:57
Czy ktoś próbował nowej pizzy?

korczak
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Pizza w Zalesiu
benny
Użytkownik

Data rejestracji: 14.11.06
Dodane dnia 02-09-2009 09:43
Próbowałem... co więcej... moje dzieci próbowały. Musiałem się spieszyć by dla mnie coś zostało. Trzeba przyznać, że się starają. Na razie zamówiłem Prosciutto i Venezia. Co do reszty nie wiem, ale myślę, że różnicą będą składniki. Samo ciasto jest przecież takie samo, a to podstawa.
Dorasia
Użytkownik

Data rejestracji: 14.06.07
Dodane dnia 02-09-2009 11:14
Hej, może jakieś szczegóły??? Gdzie ta pizza??? Bo chyba coś przegapiłam.

Dorasia
vonurb
Użytkownik

Miejscowość: zlesie górne
Data rejestracji: 01.09.09
Dodane dnia 02-09-2009 23:21
Hej Dorasia! Pizza jest pod numerem 600 800 685. dowóz gratis. Pizza z pieca na drewno. Na cienkim cieście jak we Woszech. Polecam gorącosmiley
wyzyk
Moderator

Data rejestracji: 27.10.06
Dodane dnia 12-09-2009 21:37
PIZZA ZNAKOMITA!

chapeau bas!

smileysmileysmiley
wyzyk dodał/a następującą grafikę:

gucia27
Użytkownik

Miejscowość: jeziórko
Data rejestracji: 03.04.07
Dodane dnia 15-09-2009 11:34
pizza jadalna, warto spróbować. Agnieszka

Agnieszka
merlin
Użytkownik

Data rejestracji: 14.11.06
Dodane dnia 16-09-2009 09:36
A nam średnio smakowała ale to chyba wina transportu. Niestety nawet najlepsza pizza zapakowana i przewieziona straci swój urok. Bardzo chętnie zjadłbym tę pizzę w zalesiańskiej knajpce smiley. Chodzą plotki, że wyrób odbywa się gdzieś na pięknej smiley

Pozdrawiam,
Michał
Dorasia
Użytkownik

Data rejestracji: 14.06.07
Dodane dnia 16-09-2009 11:08
Dobra jest. Nam przywieźli w mniej niż pół godzinki od zamówienia. Nie żałują tuńczyka ani kaparów. I oby tak dalej!

Dorasia
ralphus
Użytkownik

Data rejestracji: 29.10.06
Dodane dnia 16-09-2009 13:17
Byłem w "wytwórni", kameralnie bez przepychu. Stwierdzam jedno, bardzo dbają o czystość. Pizza wyjęta z pieca pachnie drewienkiem a nie kartonikiem.
Skyperalphus7554 Wyślij Prywatną Wiadomość
vonurb
Użytkownik

Dodane dnia 17-09-2009 15:14
Z pewnego źródła wiem, że pizzeria będzie niebawem otwartasmiley Kilka stołów już jest, ale kelnerów ciągle brak...
wyzyk
Moderator

Dodane dnia 19-09-2009 13:13
Piec i pizza, widziałem na własne oczy smiley

Stoliki i krzesła już są smiley
wyzyk dodał/a następującą grafikę:

lotokotka
Użytkownik

Data rejestracji: 18.09.09
Dodane dnia 20-09-2009 14:42
Hej! My też zamawialiśmy, i była całkiem niezła.. tyle że zimna smiley Polecam cztery sery smiley Bardzo miły kierowca, zadzwonił do mnie podczas konsumpcji,a gdy mu zasugerowałam że prawdopodobnie pomylił numery bo ja już swoją pizze dostałam, stwierdził "wiem, ale wie pani co, pani ma taki miły głos, wie pani o tym prawda?" smiley

Najszczęśliwsze dni w Zapolu Leśnym..
Armin
Użytkownik

Data rejestracji: 23.09.09
Dodane dnia 24-09-2009 22:34
Witam. Tez wczoraj zamówiłem i musze przyznać, że taka sobie ta pizza,koło Włoskiej to chyba leżała. Ulotka napisana z błędami takimi jak margharita czy peproni,a takie zdiecia to każdy z sieci może sciągnać. Strasznie mnie dziwi czemu nie można zjeść w lokalu?? Podejrzewam,że ktos coś ma do ukrycia. Pozdrawiam K
ania i milosz
Użytkownik

Miejscowość: zalesie
Data rejestracji: 08.09.07
Dodane dnia 25-09-2009 09:18
smak - kwestia gustu - jedlismy duzo lepsze i to nie koniecznie we wloszech.
dostawa - zapewnienie 30-40min a czekalismy 1h 8min...
reasumujac - bedzie lokal moze wpadniemy, bardziej z ciekawosci, zeby zobaczyc jak wyglada piec, a nie delektowac sie smakiem.
chesnokov
Użytkownik

Miejscowość: zalesie górne
Data rejestracji: 04.03.09
Dodane dnia 25-09-2009 10:21
czy to jest ta pizzeria gdzie na hasło "prowincja" smiley jest zniżka smiley
vonurb
Użytkownik

Dodane dnia 28-09-2009 16:34
Piec jest chyba oryginalny, bo zamieścił go sam adminsmiley Kto widział piec niech się odezwie i potwierdzi. W ulotce faktycznie są błędy, ale naszym zdaniem pizza jest za to BEZBŁĘDNA!
wyzyk
Moderator

Dodane dnia 28-09-2009 21:43
"zdiecie", jak pisze z błędem szybki, jest jak najbardziej prawdziwe, piec również nie jest ściągnięty z sieci.

vonurb - wielkie dzięki za elementarne zaufanie do admina

Pierzak
Użytkownik

Miejscowość: Ustanów
Dodane dnia 29-09-2009 19:32
Ja rowniez potwierdzam autentycznosc pieca smiley

http://www.kuchnia-italiana.pl/

www.iproductivity.pl

smiley
www.iproductivity.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
ttarchal
Użytkownik

Data rejestracji: 01.12.06
Dodane dnia 30-09-2009 10:14
Pizza moim zdaniem co do smaku średnia, nie wyróżnia się ani wte, ani wewte. Brakuje mi w menu jakichś sałatek do niej, choćby głupiego kolesława. Natomiast sam fakt, że istnieje, jest cenny - po prostu dobrze mieć taką opcję zamówienia czegoś wieczorem, gdy nie ma nic w lodówce i nie chce się jechać do sklepu czy restauracji! Nie mogę też narzekać na prędkość dostawy, najpóźniej na Wiekowej Sosny przyjechali po ok. 20 minutach, zamawiałem na razie chyba 3 razy.
pizzeria
Użytkownik

Miejscowość: zalesie
Data rejestracji: 28.09.09
Dodane dnia 30-09-2009 20:18
Sąsiedzi nasi najmilsi! Miło nam się przedstawić i odpowiedzieć na wszystkie Wasze posty oraz wątpliwości. Nasza pizzeria to rodzinna inicjatywa miłośników włoskiej kuchni. Po pierwsze bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie no i przede wszystkim, że zamawiacie pizzę! Jest ona wyrabiana z naturalnych składników - sami robimy ciasto i sos. Jest pieczona w piecu, który jest wyżej na zdjęciu. No ale wszystkich najbardziej nurtuje pytanie - dlaczego nie można nas jeszcze odwiedzić. Odpowiedzi są prozaiczne i proste: lokal nie jest całkowicie wykończony, nie mamy również wszystkich pozwoleń (mowa o koncesji). Sanepid nas klepnął jeśli ktoś ma wątpliwości. W ulotce są byki jak się patrzy i na pewno to poprawimy - dzięki za uwagi - przynajmniej wiem, że ktoś się w nią wczytałsmiley. Pizza oczywiście podczas transportu traci wiele - jak każdy take away, co nie znaczy, że wasze uwagi nie są dla nas cenne. Zupełnie serio i z całą odpowiedzialnością w tym właśnie miejscu bardzo Was proszę o krytykę, bo jest ona dla nas cenna. Ale błagam - konstruktywną, bo "przeciętna pizza" nic nie wniesie na korzyść i przypomina typowo polskie ględzenie. Do wszystkich krytykantów kieruję więc prywatny apel: piszcie, czy jest za mało sosu (ja tak uważałam - zmieniałam recepturę), za dużo sera, zbyt cienkie ciasto - konkretnie. Jeśli okaże się, że dostawca nawali - również dajcie znać. Państwa, którzy czekali na pizzę ponad godzinę - jeszcze raz przepraszamy (nasz dostawca wpadł wtedy skuterem do rowu). Aniu, Miłoszu - czasu nie cofniemy, ale zapraszamy na przeprosinowe conieco. Jedni z was wrócą do konkurencji, drudzy zostaną z nami. Tych już niebawem zaprosimy w skromne progi i będzie nam miło ich gościć w naszym domu. Acha, nasza pizza faktycznie koło włoskiej nie leżała, bo jest robiona w Zalesiu. Receptura ciasta pochodzi jednak z Kalabrii, mozzarella oraz pelati również są włoskie. Ale zaraz, czy Pan szybki (K.) to przypadkiem nie nasz ulubiony dostawca - kamikaze, który wyleciał, bo dostarczał pizzę w kawałkach??? Dzwońcie, piszcie, zamawiajciesmiley Pozdrawiam gorąco - Ania. Ps. Acha pizzę przyrządza dla Was Łukaszek i mój mąż - sami Zalesianie.

pizzeria
Strona 1 z 6 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Prognoza dla Zalesia
Zaproszenia
Zaloguj
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Ewa
16/10/2017 04:05
Szukam "złotej rączki" do zabezpieczenia przed zimą dachu cieknącego w 1 miejscu. Naprawa na wiosnę. 606 39 63 63

Zbieg
27/09/2017 09:13
Szukam kogoś od układania kostki bruk., ale chodzi o nieduże (kilka m2) wyrównanie....

chmielu
10/09/2017 19:14
Mojej żonie zginął w lesie za Zalesiem rower, zwykły, marketowy ale bardzo lubiany przez właścicielkę. Czarno-niebieski z koszykiem z przodu, z napisem ENDURO na ramie

Nabuzowany
02/07/2017 22:57
Dopiero "Winny Garaż" w Dobieszu. Naprawdę polecam

ak
22/04/2017 13:39
Może ktoś korzystał i może podpowiedzieć, czy w Zalesiu jest restauracja, gdzie na dobry obiad można zaprosić 10-12 osób i będzie przyjemnie, smacznie i umiarkowanie cenowo? Starą Chatę znam i wolałby

Rabena
22/02/2017 12:06
Aron wrócił do domu smiley

Rabena
10/02/2017 09:59
Zaginął pies Aron, szczegóły na forum

majtek
08/02/2017 15:51
Hej. Ostatnie dni super promocji. Może się jeszcze załapiecie http://www.forte.com.pl/p
l .

wibrysy
27/01/2017 06:17
Dinka wróciła o 23.40. Najprawdopodobniej ktoś ją chciał mieć, bo wróciła z pchłą. Ale jest

wibrysy
26/01/2017 21:06
Dzisiaj samowolnie oddaliła się z Żytniej w ZG sunia Dina. Jest średniej wielkości, bardzo łagodna. Maść podpalana, Łapki żołtawe, sierść długa. Ma czerwoną obrożę przeciwpchelną i drugą odblaskową. t

Henryk
23/01/2017 16:41
co dzieje się z pocztą w Zalesiu,dlaczego nie dostarcza listów,listy świąteczne przyszły po Nowym Roku i od tego czasu cisz nawet rachunki nie przychodzą

faldam7
01/01/2017 16:41
małżeństwo 50-ciolatków wynajme dom w okolicach Zalesia Górnego, tel kom 501 695 014

Rabena
02/12/2016 11:03
Kama wróciła do domu smiley

Rabena
30/11/2016 12:10
Zaginęła Kama owczarek niemiecki Ławki gm Prażmów https://www.olx.pl/oferta
/kama-lawki-gm-prazmow-za
ginela-29-listopad-2016-C
ID103-IDj1clp.html#0fd198
f255

Ewa
29/11/2016 23:59
Poszukuję osoby gotowej wywieźć z działki w Zalesiu G. ok 120 worków z zebranymi liśćmi. kontakt - oferty 606 39 63 63 lub 660 082 736

Archiwum