Witojcie Again
Dodane przez wyzyk dnia Października 27 2006 08:34:13
Witojcie !
Dlaczego zniknęła strona Zalesia? Otóż kilku zatwardziałych lokalnych działaczy zrobiło sobie na naszej stronie przedwyborczy ring. Wbrew przekonaniu osób, których z imienia i nazwiska, mając na uwadze ich bezpieczeństwo i mój spokój nie wymienię, nie była to młodzież, ale poważni byznesmani, szanowani w kręgach zalesiańskich elit politycznych. Podobne sparingi odbywały się już wcześniej, panikę wywołał fakt, że tym razem widowisko obserwowała ...
Rozszerzona zawartość newsa
Witojcie !

Dlaczego zniknęła strona Zalesia? Otóż kilku zatwardziałych lokalnych działaczy zrobiło sobie na naszej stronie przedwyborczy ring. Wbrew przekonaniu osób, których z imienia i nazwiska, mając na uwadze ich bezpieczeństwo i mój spokój nie wymienię, nie była to młodzież, ale poważni byznesmani, szanowani w kręgach zalesiańskich elit politycznych. Podobne sparingi odbywały się już wcześniej, panikę wywołał fakt, że tym razem widowisko obserwowała publiczność.

Jako że właścicielem domeny jest SPZG ja jako admin zostałem upomniany przez Prezesa oraz sprowadzony do parteru przez Wice, a potem dostałem od jednego z przedstawicieli lokalnego biznesu, takiego oto Emila:

"Art 37ust 1 prawa prasowego - Odpowiedzialność cywilną za naruszenie prawa spowodowane opublikowaniem materiału prasowego ponoszą autor redaktor lub inna osoba, którzy spowodowali opublikowanie tego materiału nie wyłącza to odpowiedzialności wydawcy. W zakresie odpowiedzialności majątkowej odpowiedzialność tych osób jest solidarna."

W związku z otrzymaną korespondencją udałem się w pośpiechu do toalety (ze strachu) i po głębszym skupieniu stwierdziłem, że wychodzę! A dla bezpieczeństwa własnego odświeżam po sobie powietrze.

Nie pomyślałem jednak o najważniejszym: Domena może i należy do SPZG ale prawo do wypowiedzi należy do mieszkańców ZG i tego prawa żaden szanowany w kręgach nie może nam odebrać!

I co dalej? Rozdzwoniły się telefony, zapełniła skrzynka mailowa, a żeby tego było mało jeden z podirytowanych udostępnił serwer i zarejestrował domeny: zalesie-gorne.eu, zalesie-gorne.com, zalesie-gorne.net, zalesie-gorne.org co by nam się dzieci rakiet nie czepiały !

W związku z tym już niebawem wszystko będzie po staremu, zmieni się jedynie: pl na eu! No i zmieni się jeszcze jedno: zostanie dodana zakładka: "Folwark zwierzęcy"; dla tych wszystkich, którzy mają ochotę na merytoryczną dyskusję polityczną, prowadzoną na własną odpowiedzialność, tak abyśmy my Internauci nie musieli rejestrować kolejnych domen.

Always Yours
Wyżyk